Click "Block Editor" to enter the edit mode. Use layers, shapes and customize adaptability. Everything is in your hands.
Tilda Publishing
Click "Block Editor" to enter the edit mode. Use layers, shapes and customize adaptability. Everything is in your hands.
Tilda Publishing
Click "Block Editor" to enter the edit mode. Use layers, shapes and customize adaptability. Everything is in your hands.
Tilda Publishing
Close
Дозвіл на працевлаштування в Україні
Дозвіл на працевлаштування в Україні
Кожен іноземець, який хоче легально працювати в Україні, повинен отримати дозвіл на працевлаштування. Дозвіл на працевлаштування не вимагається, коли в іноземця наявна посвідка на постійне проживання. У першу чергу, необхідно зрозуміти, що дозвіл на працевлаштування видається під конкретну посаду та конкретну компанію. Іноземець не може отримати «загальний дозвіл на працевлаштування», який дозволяє працювати будь-де. Дозвіл на працевлаштування зазвичай видається на термін від 1 до 3 років. Також дозвіл на працевлаштування є підставою для подання документів для отримання візи в Україну та посвідки на тимчасове проживання. Якщо іноземець хоче отримати дозвіл на працевлаштування в Україні, то йому потрібно знайти роботодавця, який отримає відповідний дозвіл для нього. Також, іноземець може зареєструвати власну компанію - у цій ситуації можна отримати дозвіл на працевлаштування від власної компанії.

Базовий пакет документів:
- заява;
- фото іноземця (розмір 3,5х4,5);
- нотаріальний переклад паспорту;
- проект трудового договору.

Що можна з дозволом на працевлаштування
отримати посвідку на тимчасове проживання
.
іноземця не буде депортовано з України через нелегальну роботу
іноземець має такі ж соціаольні права, що й українці
можливість подати документи на візу в Україну. Дозвіл на працевлаштування є підставою для отримання посвідки на тимчасове проживання

Звʼяжіться з нами або залишіть свої дані і ми з Вами звʼяжемось
+ 38 (063) 387 56 785
info@velum-ukraine.com
Головний офіс: м. Київ, вул. Васильківська, буд. 37
Інші послуги для іноземців
Хто ми
Velum-Ukraine - юридичні рішення для тих, хто хоче іммігрувати
Velum-Ukraine як бренд працює з 2016 року, який був заснований Кочержуком Юрієм
(https://www.facebook.com/yura.kocherzhuk). Метою створення компанії була допомога іноземцям зробити релокацію до України максимально безпечною та комфортною. Наша команда починала з допомогою іноземцям під подачі документів на посвідку на проживання. Згодом, ми почали розширюватись та розпочали надавати послуги українцям, які перебувають за межами України. Зараз ж, ми надаємо повний комплекс послуг як для іноземців в Україні та й українцям. У нашій команді тільки висококваліфіковані адвокати, перекладачі та нотаріуси, і ми завжди несемо відповідальність за результати нашої роботи.
Наші переваги
Кожного дня ми наполегливо працюємо, щоб зробити життя наших клієнтів простіше
Досвід
Досвід кожного нашого спеціаліста складає більше 3-6 років.
За цей час ми успішно завершили 3 000 проектів. Ми допомогали з документами не тільки іноземцям в Україні, а й українцям за кордоном.

Лояльність
Ми завжди працюємо на результат і знаходимо вихід з будь-якої ситуації, а також гарантуємо якість наших послуг. Ми на звʼязку 24/7 без вихідних.
Цінова політика
Наша цінова політика Вас приємно здивує. У нас немає прихованих платежів, що дозволяє сформувати клієнту ціну "під ключ".
Як влаштована наша співпраця
1
Консультація
Ми Вас консультуємо та підбираємо оптимальне рішення
2
Договір
Якщо Вас влаштовують умови співпраці, то ми підписуємо договір та розпочинаємо співпрацю.
3
Надання послуги
За Вами буде закріплений персональний менеджер, який буде звітувати на кожному етапі надання послуги. У Вас буде можливість задавати додаткові питання та бути в курсі на кожному етапі.
4
Результат
Ми надаємо послугу, а Ви отримуєте бажаний результат
8
років ми надаємо юридичні послуги людям
1000
середня кількість консультацій в місяць
700
середня кількість відпрацьованих запитів в місяць
Відправте запит на консультацію
і ми з Вами звʼяжемось
Velum-Ukraine
+38 (063) 387 56 75 (Viber, Telegram, WhatsApp)
e-mail: info@velum-ukraine.com
графік роботи: пн-пт 09:00-18:00
головний офіс: Україні, м. Київ, вул. Васильківська, буд. 37