Click "Block Editor" to enter the edit mode. Use layers, shapes and customize adaptability. Everything is in your hands.
Tilda Publishing
Click "Block Editor" to enter the edit mode. Use layers, shapes and customize adaptability. Everything is in your hands.
Tilda Publishing
Close
Страхування
Страхування
Страховий поліс – це дуже важливий документ в Україні для іноземця. Завдяки страховці, людина в іншій країні може почуватися захищено і у разі настання страхового випадку (хвороби, травми тощо) без проблем отримає всі виплати. Перший раз, коли іноземець стикається з необхідністю наявності страховки – це подання документів на візу в Україну. Ми рекомендуємо підійти до вибору страхової компанії дуже відповідально, адже надійна страхова компанія – це гарантія Вашої безпеки за кордоном. Ви можете замовити у нас страховку та бути впевненим у тому, що її не відхилять у посольстві під час подання документів на візу або під час подання документів на тимчасовий дозвіл на проживання в Україні. Velum-Ukraine працює лише з перевіреними страховими компаніями в Україні. Купуючи у нас страховий поліс, Ви додатково отримуєте від нас гарантію, що страхова компанія є благонадійною, оскільки за 8 років нашої роботи нам вдалося знайти надійних страхових партнерів, які перевірені часом. Більше того, завдяки довгим партнерським відносинам зі страховими компаніями ми отримали вигідні для наших клієнтів умови.

Чому варту купити страховку у нас
ми працюємо тільки із перевіреними страховими компаніями
.
Ви отримаєте кращу ціну за страховку
ми не просто виступаємо агентом, а є йгарантом між Вами та страховою компанією
ми гарантуємо, що куплену страховку у нас буде прийнято в посольстві та міграційній службі України.
наша страховка дійсно працює і у разі настання страхового випадку Ви маєте право на покриття всіх витрат

Звʼяжіться з нами або залишіть свої дані і ми з Вами звʼяжемось
+ 38 (063) 387 56 785
info@velum-ukraine.com
Головний офіс: м. Київ, вул. Васильківська, буд. 37
Хто ми
Velum-Ukraine - юридичні рішення для тих, хто хоче іммігрувати
Velum-Ukraine як бренд працює з 2016 року, який був заснований Кочержуком Юрієм
(https://www.facebook.com/yura.kocherzhuk). Метою створення компанії була допомога іноземцям зробити релокацію до України максимально безпечною та комфортною. Наша команда починала з допомогою іноземцям під подачі документів на посвідку на проживання. Згодом, ми почали розширюватись та розпочали надавати послуги українцям, які перебувають за межами України. Зараз ж, ми надаємо повний комплекс послуг як для іноземців в Україні та й українцям. У нашій команді тільки висококваліфіковані адвокати, перекладачі та нотаріуси, і ми завжди несемо відповідальність за результати нашої роботи.
Наші переваги
Кожного дня ми наполегливо працюємо, щоб зробити життя наших клієнтів простіше
Досвід
Досвід кожного нашого спеціаліста складає більше 3-6 років.
За цей час ми успішно завершили 3 000 проектів. Ми допомогали з документами не тільки іноземцям в Україні, а й українцям за кордоном.

Лояльність
Ми завжди працюємо на результат і знаходимо вихід з будь-якої ситуації, а також гарантуємо якість наших послуг. Ми на звʼязку 24/7 без вихідних.
Цінова політика
Наша цінова політика Вас приємно здивує. У нас немає прихованих платежів, що дозволяє сформувати клієнту ціну "під ключ".
Як влаштована наша співпраця
1
Консультація
Ми Вас консультуємо та підбираємо оптимальне рішення
2
Договір
Якщо Вас влаштовують умови співпраці, то ми підписуємо договір та розпочинаємо співпрацю.
3
Надання послуги
За Вами буде закріплений персональний менеджер, який буде звітувати на кожному етапі надання послуги. У Вас буде можливість задавати додаткові питання та бути в курсі на кожному етапі.
4
Результат
Ми надаємо послугу, а Ви отримуєте бажаний результат
8
років ми надаємо юридичні послуги людям
1000
середня кількість консультацій в місяць
700
середня кількість відпрацьованих запитів в місяць
Відправте запит на консультацію
і ми з Вами звʼяжемось
Velum-Ukraine
+38 (063) 387 56 75 (Viber, Telegram, WhatsApp)
e-mail: info@velum-ukraine.com
графік роботи: пн-пт 09:00-18:00
головний офіс: Україні, м. Київ, вул. Васильківська, буд. 37